NOWOŚCI

Fryzura naturą pisana - czyli trendy tej jesieni ...

04-10-2016
Większość z nas jest przekonana, że w świecie fryzjerskim nic się nie zmienia. Nic bardziej mylnego, okazuje się bowiem, że także fryzjerstwa moda nie omija. 
Jednym z największych trendów na nadchodzącą jesień 2016 jest różnorodność tekstur. Odchodzą w zapomnienie identyczne sploty czy loki. Jesień tego roku to przede wszystkim naturalność. 
To chyba jeden z najbardziej praktycznych trendów związanych z modą. 
Każde naturalne fale, spiralki czy loki uznawane są za jak najbardziej modne. 
Ponieważ najważniejsza jest naturalność w zapomnienie odchodzą również idealnie wyprostowane włosy. Panie, których włosy nie są naturalnie proste ani też nie kręcą się mogą postawić na naturalne i jakże praktyczne fale. Fryzura wykonana w pozornym nieładzie odejmuje lat a przede wszystkim w jesienne wietrzne dni jest doskonałą wymówką dla niesfornych pasm. 
Paniom, które stawiają na praktykę i funkcjonalność upinając włosy w kucyk styliści polecają obniżenie upięć oraz wykonywanie ich na wysokości karku. Będą wówczas idealnie współgrały z ogólnym trendem tej jesieni wpisując się w różnorodność faktur oraz pozorny nieład. 
 
Co się zmienia w koloryzacji ?
 
Jesienią zapominamy o modnych latem szalonych kolorach tęczy a stawiamy na naturalne kolory. 
Panie z rudościami mogą postawić na szampański rudy lub na rudości zaostrzone ciemniejszymi, wpadającymi w brąz refleksami. 
U brunetek w dalszym ciągu polecana jest koloryzacja typu bronde oraz czekoladowe brązy z odcieniami ciepłego blondu i rudego. 
Szatynki z kolei zgodnie z obowiązującym trendem powinny postawić na jaśniejsze pasma na końcówkach w kolorach ciepłego brązu lub na czerwone refleksy. 
 
Niezwykle ważnym aspektem posiadania pięknych włosów w sezonie jesienno - zimowym jest odpowiednia pielęgnacja. 
 
Jesień to taka pora roku, w której noszone szaliki i kurtki są na porządku dziennym. Niestety "miażdżą" czasami nasze włosy, które i tak są osłabione działaniem niskich temperatur dlatego szybkie i luźne upięcie okaże się tutaj niezwykle funkcjonalne. Chrońmy również włosy i skórę głowy przed wiatrem i mrozem. Nie zapominajmy o nakryciu głowy, które zapobiegnie częstszemu wypadaniu włosów na skutek działania niższych temperatur powietrza. 
 
Nie zapominajmy również o odpowiednim doborze kosmetyków do włosów. 
 
Eksperci Colormania polecają produkty Moroccanoil, które w sposób kompletny przywracają kondycję włosów dzięki innowacyjnej recepturze uzupełniając niedobory protein, kwasów tłuszczowych, olejków omega-3 i witamin dla lepszego połysku oraz antyoksydantów dla lepszej ochrony włosa. 
Oryginalna kuracja Moroccanoil to rewolucja bazująca na olejach. Nadzwyczajna formuła będąca zasadniczym podkładem do stylizacji włosów, ich odżywienia i luksusowego, wzmacniającego połysk, ostatecznego wykończenia. 
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy kurację : 
NAWILŻAJĄCĄ - dzięki zawartości oleju arganowego poprawia strukturę włosów oraz sprawia, że stają się elastyczne, podatne na układanie i pełne blasku.
 
WZMACNIAJĄCĄ - nasyca osłabiona łodygę włosa proteinami rekonstruując włosy, przez co stają się mocniejsze i piękniejsze. 
 
A Wy macie już swój sposób na piękne włosy jesienią ?
 
Joanna Lisowska - Menager / Dział Szkoleń
POWRÓT